638 Ways to Kill Castro / 638 способов убить Кастро

Post image of 638 Ways to Kill Castro / 638 способов убить Кастро
Kategorija Anglų kalba , Biografiniai filmai 0 komentarų
    Į Fidelį irgi buvo kėsintasi, tik ne taip sėkmingai. Iš viso šis diktatorius išgyveno 638 pasikėsinimus ir sulaukė senatvės. Negalit paneigt, kad tai ypatingi gabumai – tokio rezultato nepasiekė niekas.

Į Hitlerį buvo kėsintasi daugiau nei 50 kartų, į prancūzą Čarlį de Golį – 31 kartą, Į keletą kitų istorinių asmenybių – po pora kartų, bet dauguma nė vieno neišgyvena. O čia – 638. O ir pasikėsinimai buvo nuo visiškai paprastų iki žiauriai egzotiškų. Tiesa reik pripažint, kad kai kurie bandymai Fidelio Kastro nė nepasiekė, kaip pvz. garsieji sprogstantys cigarai Fidelis turėjo jų užsirukyti, o jie – sprogt, taičau jie su Fideliu nesusitiko.
Buvo ir kitų egzotiškų bandymų – CŽV (o beveik visus pasikėsinimus ši agentūra ir rengė), bandė sukurti sprogstančius moliuskus, kurie susprogdintų nardantį diktatorių, mąstė apie fidelio maudimosi kostiumo ištepimą specialiu mirtinu grybeliu… Į Fidelį buvo kėsinamasi ne tik tokiais egzotiškais būdais, bet ir įprastais – CŽV bandė susprogdinti pakylą, nuo kurios jis turėjo kalbėti panamoje, samdė žudikus, kad jį nušautų gatvėje, netgi tarėsi su pogrindinio pasaulio atstovais – Kastro nužudyti bandė paties Al Capone‘s įpėdinis Čikagoje Salvatore Giancana su savo dešiniaja ranka. O taip pat ir buvusi meilužė. Kurios bandymui nepasisekus, Fidelis jai davė savo ginklą, kad ji jį nušautų, tačiau jai neatlaikė nervai.

Filmą įkėlė admin   @   3 Birželis 2011 0 komentarų
Žymės : , , ,

0 Komentarų

Dar nėra komentarų. Būkite pirmas kuris paliks komentarą!
Palikite komentarą

You must be logged in to post a comment.

FilmFrame designed by Technical Support Services In conjunction with Microsoft CRM , Business Email Hosting , Microsoft Project.