Savaitgalis neišvengiamai / Weekend inevitably

Kategorija Lietuvių kalba 1 komentarų

Naktinio gyvenimo filosofija. Žmonių, dirbančių dieną, kad švęstų naktį, gyvenimo ideologija. Bemiegės naktys, rytinės akistatos su vienatve ir vis besisukantis gyvenimo ratas. Trys geri draugai yra neatsiejama kiekvieno vakarėlio dalis. Kaip individai, jie skirtingi, bet juos sieja tas pats draugų ratas. Jie įdomūs savo įpročiais, savo gyvenimo taisyklėmis, savo vienišumu, savo filosofija, kuri kiekvieną savaitgalį, kad ir kas atsitiktų, juos surenka prie bendro baro stalo. O po savaitgalių tenka tiesiog egzistuoti. Tai tarsi besisukantis vinilinis gyvenimo ratas, kurį kiekvienas iš personažų pateisina savaip.
Filmo kūrėjai siekė natūralumo. Visi trys filmo personažai kūrybinei grupei atidavė savo butų raktus – operatorius su kamera galėjo laisvai stebėti ir pasiruošimą savaitgaliui, ir net rytinius filosofinių minčių protrūkius dar gulint lovoje po triukšmingo vakarėlio.

Išleidimo metai: 2008
Režisierius: Silvija Vilkaitė
Aktoriai: Vidis, Boo, Kotryna

Filmą įkėlė admin   @   7 Birželis 2011 1 komentarų
Žymės : , ,

1 Komentarų

Komentarai
Bir 23, 2011
13:00
#1 mėlyni debesėliai :

Labai nebloga dokumentika apie įdomius žmones! Maloniai nustebino, kad taip kokybiškai ir informatyviai susukta.

Palikite komentarą

You must be logged in to post a comment.

FilmFrame designed by Technical Support Services In conjunction with Microsoft CRM , Business Email Hosting , Microsoft Project.