Sea Rex – Jūrų dinozaurai 3D [HD 720i]

Post image of Sea Rex – Jūrų dinozaurai 3D [HD 720i]
Kategorija HD dokumentika , Rusų kalba 0 komentarų

Siūlome žiūrovams galimybę šio filmo dėka nuvykti į jaudinančią 200 mln. metų kelionę į praeitį, kai priešistorinius vandenynus ir jūras valdė tiranozauro dydžio jūrų dinozaurai“, – sakė Paskal Vung, filmo režisierius ir prodiuseris.

Atverskite paslaptingiausią Žemės gyvenimo puslapį!

Žiūrėdami šį filmą kaip drąsios komandos narys persikelsite 200 mln. metų į praeitį – neįtikėtiną tolimų laikų pasaulį. Pirmą kartą galėsite nukeliauti į nepamirštamą ir pavojingą susitikimą su įžymiojo Juros periodo vandenyno valdovais – milžiniškais jūrų dinozaurais. Jūsų laukia stebinantys atradimai apie senovės ir šių laikų fauną bei neįtikėtinas kvapą gniaužiančių povandeninių peizažų grožis. Susitikimas su didinga Žemės praeitimi jus tikrai sužavės!
Tobulas trimatis vaizdas visą priešistorinės epochos egzotiką atskleis labai realistiškai ir iki menkiausių detalių. Jums padovanosime naują pasaulį, apie kurio egzistavimą net neįtarėte.
Jeigu didžiausia žmogaus svajonė – pamatyti gyvus dinozaurus, įmanoma, kad jo svajonė išsipildys! Žiuli, kuri žavisi dinozaurais ir vandenynais, kartu su mokslininku iš praeities Žaku pradeda stebinančią kelionę į priešistorinį pasaulį! Jie keliauja vis toliau į praeitį ir apsilankę Triaso, Juros, Kreidos periodų Žemėje, prieš 200 mln. metų atranda užburiantį povandeninį pasaulį, apgyvendintą neįtikėtinų būtybių.

Sea Rex 3D: Jūrų dinozaurai – Trailer HD LT

Filmą įkėlė admin   @   29 Gegužė 2011 0 komentarų
Žymės : , ,

0 Komentarų

Dar nėra komentarų. Būkite pirmas kuris paliks komentarą!
Palikite komentarą

You must be logged in to post a comment.

FilmFrame designed by Technical Support Services In conjunction with Microsoft CRM , Business Email Hosting , Microsoft Project.